20.7.15

Uhked kõrgistmed ootavad suurulukijahi algust

Aasta algul sai juhatuses vastu võetud otsus, et oleks aeg hakata jahindusse rohkem investeerima. Seda eelkõige ühiskasutatavate kõrgistmete näol. Esimees läks teemaga üldkoosoleku ette, ka seal sai ettepanek heakskiidu. Nii sai hakata ringi vaatama, kuidas pangaarvel seisvaid sajalisi luftitama hakata. Erinevate võimaluste vaagimise järel jäi pilk peatuma IMPREST Lemeks Group toodangul, mis pakkus valmispakitud komplekte, endale jäi vaid jooniste järgi kokkupanemise vaev.

Kui kaup tasutud ja kohal, sai välja kuulutada "pukkide" kokkupanemise talgud. Ehkki päev sattus kesksuvisele ajale, mil kõigil palju tegemisi, leidus mehi kellel oli aega ja tahtmist üritusel kaasa lüüa. Oma tööga pälvisid need mehed nüüd õiguse ühisjahi päevadel omada eesõigust kõrgistmetelt küttimiseks.

Blogija käsutuses on fotoseeria Arne Saagpaku ja Kristel Hani kaamerast ja siinkohal jagame seda töist päeva mõningate piltide abil ka kõigile huvilistele. Fotodelt on näha, kuidas kokkupanemine käis ja milline lõpptoodang välja näeb. Iga kõrgiste sai numbri ja kindla paiga meie jahimaadel, kus see asuma hakkab. Kõrgistmed on mõeldud suurulukite varitsemiseks, nende läheduses mingit lisasöötmist ei toimu.
Loodame, et värskete kõrgistmete abiga läheb meie jahipidamine veelgi efektiivsemaks ja mugavamaks.