12.6.23

Töö käib nagu laevaköögis...

...aga kuna inimesed tavaliselt laevakööki ei satu, siis võib sarnast pilti näha seal, kus toimuvad Kärla Jahimeeste Seltsi talgupäevad. Sellel korral olid eesmärgiks teha jahimajale põhjalik sisepuhastus ja töötlemisruumide deso, lammutada vana õues olev katusealune, teha valmis plats kõrvalhoone plaatvundamendi rajamiseks ning vahetada välja ajahambast räsitud lipumast. Kohale oli tulnud just paras ports teotahtelisi, nii et tegevust jätkus kõigile. Grilli küpsetas ja pilte tegi Kristel Hani, kes seetõttu ühelegi neist ei jäänud. Pilte saabus hulga rohkem kui siia loo juurde välja nopitud on. Aga ega blogil polnud valikut teha kerge, ometi selline see sai.                                                                      Tehnika tõid kohale Aarne Mesila ja Ott Lõugas.

Nüüd järgneb pildigalerii, kus meie tegevused ilusasti näha on. Ja nagu ikka, lõppes päev hirvešaslõki, grillvorsti, maitsva salati ja vee manustamisega, sest higi oli valatud üksjagu. 


Maja särab puhtusest


Enne ja nüüd...


Siia kerkib meie Jahilossi kõrvalhoone. Kas me nimetame seda tulevikus talliks, tõllakuuriks, viinaköögiks, sulastemajaks või veel mingi muu nimetusega, seda näitab aeg. Aga seda, et ühel korralikul lossil peavad ka muud rajastised kõrval olema, selles ei kahtle ju mitte keegi.

Igatahes, mõnus ja töine päev oli. Ja kohe kindlasti ei jää see meie viimaseks suuremaks tegemiseks enne sügisepoole algavat ühisjahtide perioodi. Aitäh kõigile, kes käed külge panid!

KOHTUMISENI JÄRGMISEL KORRAL!