27.9.20

Esimene ajujaht 3.oktoobril

Kogunemine kell 8.30. Kes soovib teha varahommikust hiilimisjahti, see võtku esimehega ühendust. Tähelepanu, päevakäsu muudatus! Esialgne otsus, et esimesel ajujahi päeva hiilimisel põtra ei küti, sai jahimeeste tungival soovil meie juhtide poolt ära muudetud. Kütime lisaks hirvedele ja metssigadele põdralehma ja -vasikat ning põdrapulli. Pullidest anname tuld alates pulksarvedest kuni 3+2 isenditele. Vahepealsed jätame rahule ja alustame uuesti 5+5 või enama haruga sarvekandjatest. SJS soovitusel me ei küti kühvelsarvedega põdrapulle. Hirvepullidega kehtivad meie ammused mängureeglid, mida ei pea üle kordama.

Aga et teha küttide hinge veidike jahipalavikku, panen siia üles mõned pildid, nende hulgas on ka päris uhkeid. 

Üliõnnelik kütt Tiit Mägi 22.septembri õhtul. Küsimuse peale, kuidas ta sellise "kuldkala" leidis, vastas mees lühidalt: "Ma teadsin, kus ta elab, läksin talle koju järgi!" Ilmselge kuldmedal, siin pole kahtluse ussigi!

Foto: Aarne MesilaKa Kristeli trofee on oma punnid kätte saanud. Medal läigib hõbedaselt.Jürgen Tamm jätkab oma "tembutamist". Sellesuvine sokusaak.


Lõpuks siia üks peitepilt. Jahimehe silm peab terav olema. Küsimus: mitu kitse on pildil? Õige vastuse saab teada Neemelt!
Foto: Neeme Õige

KOHTUME JAHIL!