6.6.22

Kutse uutele tegudele

Vahepeal on hulk vett merre voolanud ja trobikond ahneid puuke metsa rohukõrtele ennast kõndijatele külge haakimiseks valmis seadnud. Siiski pole meie jahimehed olnud kollektiivpuhkusel ja tasapisi on sisemine elu ikka toiminud. Majja on ühtteist lisandunud, näiteks on teisele korrusele ronimiseks redel ilmunud. Kuigi vahepeal kuuldus arvamusi, et allatulemiseks pole ju redelit tarvis! Aga siiski sai see ära ostetud ja paigas ta on. Lisandunud on veel üks delfer, millega riputamine veelgi efektiivsemaks muutub. Igatahes uue sügishooaja ettevalmistamiseks tegemisi jätkub. Laadime siia mõned pildid tõestuseks, et vaikne nokitsemine ikka käib.

Riivo Mesila kätetööna ilmusid ilma suurema kärata paika aknalauad

Istutustalgutel sai jahimaja hoovi sada kuuske maha pandud...

Maha on peetud ka üldkoosolek, kus võeti kokku eelmine jahihooaeg ja tehti väga suuri plaane edaspidiseks tegutsemiseks.
Fotod: Kristel Hani

Aga nüüd tähelepanu! Meie ehitajad on kohale tarninud terve posu värki, mis kõik vajab paika panemist. Kööginurk, kardinad, riiulid ja vaheuksed ootavad osavate käte ja korralike puutööriistadega töömehi-naisi. Lisaks on teada, et maja juures ootab killustik ja ka see tahab laotamist. Kui on kellelgi pakkuda traktorit, mis seda tööd kergendaks, oleks see mees hädavajalik tegelane kõigi teiste kõrval. Igatahes tegemist on piisavalt!

ET SEDA KÕIKE TEOSTADA, KOGUNEME ÜHISEKS TÖÖPÄEVAKS 11. JUUNIL KELL 10.

NÄEME TALGUS!