2.4.18

Suur pidugi nüüd minevik

Nüüd on siis aeg nii kaugel, et peod on peetud. Kärla JS sai seekord hakkama nii suvise kokkutuleku korraldamise kui abiks tuli olla ka Saarte Jahimeeste peo korraldamisel, mis seekord peeti meie uues rahvamajas. See töö oli võrreldes möödunudsuvisega siiski suhteliselt pisike, sest peo korraldaja ja suure vaeva nägija oli ikka Ive Kuningas SJSst.

Kes osalesid, võivad kinnitada, et pidu oli vinge. Täiega Saare maakonna jahimeeste vääriline. Jahimees juba teab ja oskab. Kui ajab ulukeid taga, siis põhjalikult ja tulemusega. Kui paneb pidu, siis kogu andumusega. Igataes küttimistahe uueks hooajaks on igati olemas.

Aga laseme kõneleda piltidel, mille klõpsutajateks olid Arne Saagpakk ja Toivo Vaik. Kindlasti vaata meid Eesti jahimeeste Seltsi kodulehelt: http://www.ejs.ee/galerii-saarlased-lopetasid-pidulikult-jahihooaja/

Ja soovime muidugi uuel hooajal kõigile palju elamusi ja jahiõnne. Jälgige ikka blogi, sest kevad toob meile peale jahi veel muid üritusi.

KOHTUME UUTEL ÜRITUSTEL!

Nüüd siis valik selle õhtu klõpsudest:


Kärla meeste ja naiste väsimatu seltskond


Kirsi Mati, ei saa pääse, kui juba tellisid, siis tasu ka arve!


No jälle on Madis kuhugi kadunud...


Üksainus õis ei tohiks olla palju...


Suurem möll on alles ees, ettevalmistus on igatahes tehtud


Sel hooajal vedas, nüüd on lisaks kõigele muule ka hundikolju plaadi peal


Kvintett "Varsakabi" pidi suutma esineda mõlemat pidi seistes, sest kuulajaid oli nii eesküljes kui seljataga, aga nad said suurepäraselt hakkama


Vinged tantsutajad need Lavassaare pillimehed...


No värki, jälle kisub tantsuks, pole aega enam pitsigi tõsta...


Elagu maailma parim seltskond!

Mängude ajal olid meie omad alati rivis

Olenevalt olukorrast, aga vahetevahel peab ka trügima, sest kus sa muidu tordi ligi saad!