19.6.21

Meie blogi sai väärt tunnustuse

17. juuni Eesti Jahimeeste Seltsi volinike koosolekul oli pikkade ja keeruliste aruteluteemade kõrval ka veidi ergutavam päevakorrapunkt ehk oma liikmete tunnustamine. Kellele siis ei meeldi, et sinu poolt tehtut märgatakse ja tunnustatakse. Ikka meeldib ju! 

Sel korral läks siis nii, et tunnustuste saajate hulgas oli ka Kärla jahimees Toivo Vaik, keda tunnustati Kärla Jahimeeste blogi pikaajalise toimetamise eest teenetemärgiga Kobras. Sel sügisel saab blogi 10 aastaseks.

Tuleb tunnistada, et päris uhke oli seista jahimeeste presidendi Margus Puusti kõrval ja jahipasunakvarteti helide saatel autasu vastu võtta.

Foto EJS kodulehelt

Mis aga tunnustusse puutub, siis leian, et see on meie kõigi ühine tunnustus. Iga Kärla jahimees või naiskütt on blogile oma osakese andnud. Olgu selleks siis toimetajale saadetud fotod, jahilood, kommentaarid või isegi pelgalt ühisjahis osalemine. Suuremas jahiseltskonnas juhtub ikka ühteteist ja  lõuapoolikutest, kes asja jahijutu sisse panevad, pole meil ju kunagi puudust olnud. Just kõige selle koosluse taustal sünnivadki need lood, mis interneti kaudu on kättesaadavad üle maailma. Seega suured tänud kõigile, kes oma panuse andnud!


Autasustatuid sai kokku palju. Saaremaalt pälvis teenetemärgi Ilves Valjala mees Kalev Päästel.

Lõunapausi eel said tunnustatud jahimehed ka ühispildile sätitud.
Foto EJS kodulehelt

Kes soovib volinike koosolekust saada suuremat ülevaadest, leiab selle aadressilt https://www.ejs.ee/galerii-toimus-ejs-i-volinike-koosolek/