5.12.15

Selleks aastaks kõik! Suur tänu kõigile, kes meie kohustuste täitmisel osalised olid!

Tänane jahipäev tõmbas meie kohustustele kriipsu alla. Langes viimane põder, kes oli veel meie nimekirjast puudu. Sel aastal ei kuuluta juhatus enam ühisjahti välja, nüüd tõmbame väheke hinge!
Punahirvede ja metssigade küttimisel oleme kaugelt oma kohustused ületanud. Aitäh kõigile "unetutele" jahimeestele, kes viimase nelja kuu jooksul selle nimel pingutanud on!

ME ANNAME TEADA, ET KÄRLA JAHIMEESTE SELTS ON KÕIK JAHINDUSNÕUKOGU POOLT ETTE ANTUD KOHUSTUSED TÄITNUD.

Tänase päeva kangelased on Timo Jõeäär, kes hommikusest hiilimisjahist metssea küttis. Ajujahist lasi Janis Niit hirvepulli. Viimasele põdrale andis paugu Kaido Teär, haavatud looma võttis lõplikult rajalt maha Kristjan Teär. Mõlema küti tehtud lasud olid head, seega sai laskmise au jagatud pooleks. Kuuseoksa täpse käega küti austamiseks pani Kaido oma õepoja Kristjani mütsile.


Janis: "Kuipalju igat liiki ulukeid on läbi aegade minu püssikuulidest langenud, aga kummalisel kombel on nüüd alles esimene hirvepull."


2015. aastale tõmbame joone alla. Lisaks ühisjahtidele on ka üksikjahtidest langenud suur hulk ulukeid. Juhatus tänab kõiki tublisid jahimehi ja ajujahis osalenud ajajaid, kes on meie kohustuste täitmisel kaasa löönud!

Jõuluaeg ligineb iga päevaga. Soovime kõigile häid lähenevaid pühi! Ka ulukitele, kes talvises metsas oma igapäevaelu jätkavad. Neile, kes meie ulukipopulatsiooni edasi viivad, toome pühadeks metsa hulga maitsvaid ja suupäraseid hõrgutisi!

2015. aasta viimane ühisjaht läks korda
Fotod: Kristel Hani

KAUNIST JÕULUAEGA KÕIGILE JAHIMEESTELE JA ULUKITELE!

Aga kui keegi jahimeestest soovib veel sel aastal teha kollektiivjahti metssigadele, andku blogijale teada. Paneme kuulutuse välja, sellega anname kõigile asjast huvitatutele võimaluse osaleda.

Kõik me teame, et jahihooaeg lõpeb veebruari kuu otsasaamisega. Kui talv ja lumi väljas ning uus aasta käes, teeme kindlasti veel sudi hirvepullidele ja metssigadele, keda meil hulgaliselt leidub!

Jälgige meie blogi ja te saate kogu informatsiooni täpsest allikast!