21.8.23

19.august - päev, mis tähistab töökust

 Sel hommikul koguneti kahel põhjusel: et lisada suve läbi kivistunud kõrvalhoone vundamendile midagi rohkemat ja teha eeltöid sügisel algavaks ajujahi hooajaks sihte laiemaks raiudes. Et selle päeva fotoreporteriks oli Kristel Hani, siis juhtus nii, et ehituse pool sai hoolega üles pildistatud, kuid võsabrigaad, mida juhtis Jürgen Tamm, jäi piltidelt välja. Aga sealgi tehti tööd mehemoodi.

Aga pikka juttu rohkem ei tee, paneme pildigalerii jutustama.


Siia peaks midagi toodama.
Jõudiski kohale.
Pigi kohta on juba vanast ajast teada, et kui see peab kuhugi minema, siis just sinna ta lähebki.Kui juba tõstukiga masin kohal, oli paslik panna püsti ka oma aega oodanud uus lipumast.


Puitmaterjal hakkas liikuma oma ettenähtud paiga poole.
See pilt väärib pikemat kommentaari. Inimene on teatavasti mugav ja kuna peamaja on igati kaasaegne, jäi õuekemmerg vähese kasutusega. Loodus aga tühja kohta ei salli ja nii see majake üle võetigi. Esimene, kes ei viitsinud suurde majja marssida ja selle ukse lahti tiris, tõmbas kogu seltskonnale HÄDA kaela. Tigedike valusat pistet said päeva jooksul kogeda mitmed ehitajad. AI-AI!Esimene sammas...
...ja teisedki.Juba läksid redelid käiku.
Mis ehitusobjekt see on kui puuduksid töödejuht ja ehitusjärelvalve.Edeneb.Igal jahimeeste üritusel on tähtsuselt teisel-kolmandal kohal grillmeister.
Lõunapaus.
Järjest rohkem tundub, et saabki asja püsti.

Apollo, ma ju selgitasin sulle juba, et siia ei tule mitte jahikoerte ühikas, vaid varjualune jahipidamiseks vajalikele abivahenditele.Kui sarikapärg väljas, on aeg ehitajatele välja teha.


Mis peab tulema, ei see tulemata jää.


Siiski-siiski, üks pilt võsalõikusest on saabunud. Et näidata, et ka see töö toimus

Foto: Riivo Mesila


Nüüd on siinkohal teada anda, et luukerele tuleb ka midagi toekamat ümber panna. Seega jätkub tegevus 26. augusti hommikul kell 10. Oodatakse kõiki, kes seekord ei osalenud. Ja ka neid, kes juba pingutanud on. Kui rahvast saab rohkem, nuputab Jürgen kindlasti välja mõne puhastamist vajava sihijupi. Nii et mitut masti tööriistad autosse ja Jahilossi!

KOHTUME SEAL!