10.9.23

Aeg kõigil kokku saada, sest see algab...

 Ehitustööd jätkuvad, ent tundub, et jaht surub peale, sest neid, kes käsi külge panna saavad või tahavad, jääb objektil üha vähemaks. Teisalt jälle on hea, et saagiks langenud hirvede arv üha paisub. Kuidas muidu me 150 isendi turjalt naha maha võtta saame. Aga jahist veidi hiljem, praegu keskendume veelkord ehitamisele ja teeme seda taas piltide keeles.


Tänase päeva töökäsk: see lauavirn värvi alla saada ja plekk katusele kinnitada.Kas mulle ka pintsel antakse või mädin ma sabaga?Naistel on värvimine nagu rohkem käe sees kui meestel. Millegipärast.

Tubased rauatööd jäeti rauamehe kanda.
Nullenergia alekokk, hea abivahend kui higi jooksma hakkab.Kas siin keegi kamandab ka või peab tööotsa ise leidma?


Ma hakkaks rõõmuga ülemuseks, kuid kes seda mulle võimaldama peaks?

Seltsi liikmeskond 62-pealine, aga täna puuduvad millegipärast 56 inimest. Kuhu me küll selliselt jõuame?

Ometi sai ka selle päeva töö kavandatud mahus tehtud. Vaatamata popitegijate suurele arvule. Aga olgu, viimast võtame me kõik naljana ega hakka kohe selle väljaütlemise pärast üle õla sülitama.

Pildid klõpsisid Arne Saagpakk, Kristel Hani ja Toivo Vaik. 

Aga nüüd...

Esimeseks ühiseks hiilimis-varitsusjahiks tuleme kohale 16. septembril hiljemalt kell 4.45. Et me jõuaks enne jahti kõik korralikult läbi rääkida ja saaksime positsioonidele kella poole kuueks. Palume kõigil käia silmadega üle enda dokumentidest ja jälgida, et meie kõige püham hüve, mida riik meile võimaldab ehk siis jahipidamise õiguse tasu poleks aegunud. See kehtib nimelt üks aasta tasumise päevast alates.

KOHTUME JAHIL!